рус укр
(067) 422-23-06 (093) 158 90 90

Одеса, Фонтанська дорога, 53

рус укр

Пультова охорона

Встановлення сигналізації та оперативний виїзд Групи Швидкого Реагування по тревозі.

DSC 7378

Пультова охорона

Це один з найбільш ефективних та економічних видів сервісу по забезпеченню безпеки об'єктів. Пультова охоронна сигналізація, це система датчиків, спрямованих на захист людей та майна усередині і зовні приміщень (офіси, будинки, склади, торгові центри), яка підключена до пульта централізованого спостереження.

Об'єкт обладнується системою сигналізації і підключається до пульту централізованого спостереження за заздалегідь освіченим каналах зв'язку. При несанкціонованому проникненні на Об'єкт система формує тривожне повідомлення і передає його на пульт з подальшим виїздом на Об'єкт Групи швидкого реагування.

Пульт централізованого спостереження являє собою комплекс високотехнологічного обладнання від провідних світових виробників. Контроль охоронюваних об'єктах проводиться по телефонних лініях, по спеціально утвореним GSM, Інтернет і радіоканалах.

Пультова охорона базується на використанні сучасних технологій передачі сигналу по GSM, радіоканалу, інтернету, телефонної лінії. Також кожен з сигналів дублюється для передачі по інших каналах. Охоронний пристрій проводить самостійну діагностику і в разі несправності, відправляє звіт на пульт охорони.

Основна мета пультової охорони - забезпечити безпеку життєдіяльності людей, збереження об'єкта і майна.

КОМПЛЕКТ СИГНАЛИЗАЦІЇ ВКЛЮЧАЄ:

 • Централь.
 • Датчик руху.
 • Датчик відкриття дверей або вікон.
 • Сирена.

Склад комплекту змінюється, в залежності від моделі та фірми виробника. Також здійснюється установка додаткового обладнання, наприклад, датчик на задимлення або розбите скло.

ПЕРЕВАГИ УСТАНОВКИ СИГНАЛИЗАЦИИ В КОМПАНІЇ «ОХОРОНА СЕРВІС»:

 • Монтаж та обслуговування за найнижчими ціна.
 • Сертифіковане обладнання від надійних виробників.
 • Мінімальна абонентська плата.
 • Кваліфіковані інженери.
 • Гарантія роботи охоронної системи.
 • Уже понад 18 років забезпечуємо безпеку житлових і комерційних об'єктів
 • Технічна підтримка 24/7.
 • Матеріальна відповідальність за майно клієнтів.

Ми збережемо ваш будинок в безпеці.

Як працює обладнання?

На відкриття дверей або вікон, вібрації, витік газу або прорив труби з водою реагують датчики. Зафіксована інформація надходить на панель управління, а після, на пульт, розташований в охоронній компанії. Оператори обробляють інформацію, посилаючи на місце екіпаж, розташований ближче до об'єкта. Моніторинг відбувається цілодобово. Група швидкого реагування озброєна і має всі необхідні навички захисту.

Пультова охоронна сигналізація взаємодіє і з клієнтом, відсилаючи повідомлення на мобільний телефон. Навіть перебуваючи за межами країни, господар майна буде в курсі подій, що відбуваються вдома. Якщо система несправна, клієнт може направити заявку операторам для усунення неполадок

Для справки

Моніторинг місцезнаходження екіпажів Групи Швидкого Реагування проводиться безперервно за допомогою систем супутникової навігації.

Оператор в режимі реального часу спостерігає за місцем розташування екіпажів Групи Швидкого Реагування, має можливість координації їх роботи та контролю часу прибуття на об'єкт.

Паралельна (одночасна) робота декількох операторів дозволяє у режимі реального часу здійснювати моніторинг об'єктів, що охороняються та оперативно реагувати на сигнали тривоги охоронної сигналізації, пожежної сигналізації, кнопки тривожного виклику Групи Швидкого Реагування.

Охорона сервіс це:

Technology Bg

Високі технології

Перед тим як встановити будь-яке обладнання ми проводимо повне тестування встановлюємого обладнання та актуальності ПО.

DSC 7370 1

Оперативно реагуємо на виклик

Протягом 30 секунд після отримання сигналу тривоги, оператор передає інформацію групі швидкого реагування, яка прибуває на місце за 3-5 хвилин.

Cars

Свій автопарк

Зараз наш автопарк налічує понад 20 сучасних автомобілів для груп швидкого реагування.

Наші клієнти

Privatbank
Oschadbank
Silpo
Citrus
Tavriav
Ukrtelecom
Kredidnipro
Vega
ANC
Aptekagaevskogo
Eva
Farmacia
Intertelecom
Kopeyka
Paniapteka
Pyvdenny
Santim
IMG 3897
IMG 3905
IMG 3907
1618825639363377
Smartlab logo osnova
рус укр

+38 (067) 422-23-06

+38 (093) 158-90-90

+38 (0482) 37-38-11

+38 (048) 777-38-18

Одеса, Фонтанська дорога, 53

+38 (067) 422-23-06

+38 (093) 158-90-90

+38 (0482) 37-38-11

+38 (048) 777-38-18

Одеса, Фонтанська дорога, 53